Markit (1.0.3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Created
jv: Digawé

en: Score
jv: Skor

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
