Markit (1.0.3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Created
ku: درووستکراوە
