Markit (1.0.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Created
nn: Laga

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
