Markit (1.0.3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Created
te: సృష్టితం
