MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Log
af: Logboek

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Search
af: Soek

en: Synonyms
af: Sinonieme

en: Name
af: Naam

en: Filter
af: Filtreer

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Wildcard
af: Plekhouer

en: Profile
af: Profiel
