MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Log
ar: السجل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Search
ar: بحث

en: Synonyms
ar: مرادفات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Done
ar: تمّ

en: Filter
ar: انتقاء

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Debug
ar: تنقيح

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Element
ar: عنصر
