MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Log
bg: Регистър

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: Synonyms
bg: Синоними

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Done
bg: Готово

en: Filter
bg: Филтър

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Profile
bg: Профил
