MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Wildcard
bo: ཚབ་རྟགས

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
