MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: Synonyms
da: Synonymer

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Done
da: Færdig

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Wildcard
da: Joker

en: Profile
da: Profil

en: - Select -
da: - Vælg -

en: No Match
da: Intet resultat
