MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Log
de: Protokoll

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Search
de: Suche

en: Synonyms
de: Synonyme

en: Label
de: Beschriftung

en: Exclude
de: Ausschließen

en: Done
de: Fertig

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Wildcard
de: Platzhalter

en: Profile
de: Profil

en: Case Sensitive
de: Groß-/Kleinschreibung beachten

en: Accuracy
de: Genauigkeit

en: Debug
de: Debuggen

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: No Match
de: Keine Übereinstimmung

en: Add Profile
de: Profil hinzufügen

en: Each
de: Alle

en: Class Name
de: Klassenname

en: Partially
de: Teilweise
