MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Log
fr: Journal

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Search
fr: Rechercher

en: Synonyms
fr: Synonymes

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Exclude
fr: Exclure

en: Done
fr: Terminé

en: Filter
fr: Filtrer

en: Wildcard
fr: Joker

en: Profile
fr: Profil

en: Case Sensitive
fr: Sensible à la casse

en: Accuracy
fr: Précision

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Element
fr: Élément

en: No Match
fr: Pas de correspondance
