MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Log
gl: Rexistro

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: Synonyms
gl: Sinónimos

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Exclude
gl: Excluír

en: Done
gl: Feito

en: Filter
gl: Filtro

en: Configuration
gl: Configuración

en: Wildcard
gl: Comodín

en: Profile
gl: Perfil

en: Debug
gl: Depuración

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Element
gl: Elemento

en: No Match
gl: Non coincide
