MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Log
hu: Napló

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Search
hu: Keresés

en: Synonyms
hu: Szinonimák

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Done
hu: Kész

en: Filter
hu: Szűrő

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Wildcard
hu: Helyettesítő

en: Profile
hu: Profil

en: Accuracy
hu: Pontosság

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Element
hu: HTML elem

en: No Match
hu: Nincs egyezés

en: Callbacks
hu: Visszahívások
