MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Log
lt: Įrašas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Synonyms
lt: Sinonimai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Done
lt: Atlikta

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Profile
lt: Profilis

en: Accuracy
lt: Tikslumas

en: Debug
lt: Derinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Element
lt: Elementas

en: No Match
lt: Nesutampa
