MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Log
lv: Žurnāls

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Search
lv: Meklēt

en: Synonyms
lv: Sinonīmi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Done
lv: Pabeigts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Wildcard
lv: Aizstājējs

en: Profile
lv: Profils

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Element
lv: Elements
