MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
