MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Log
pl: Dziennik

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: Synonyms
pl: Synonimy

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Done
pl: Gotowe

en: Filter
pl: Filtr

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Wildcard
pl: Symbol wieloznaczny

en: Profile
pl: Profil

en: Case Sensitive
pl: Wrażliwe na wielkość znaków

en: Accuracy
pl: Dokładność

en: Debug
pl: Debugowanie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: No Match
pl: Nie pasuje
