MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Log
ru: Журнал

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Search
ru: Поиск

en: Synonyms
ru: Синонимы

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Exclude
ru: Исключить

en: Done
ru: Готово

en: Filter
ru: Фильтр

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Wildcard
ru: Метасимвол

en: Profile
ru: Профиль

en: Accuracy
ru: Точность

en: Debug
ru: Отладка

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Element
ru: Элемент

en: No Match
ru: Не совпадает
