MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Log
sv: Logg

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: Synonyms
sv: Synonymer

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Done
sv: Färdig

en: Filter
sv: Filtrera

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Wildcard
sv: Jokertecken

en: Profile
sv: Profil

en: Case Sensitive
sv: Skiftlägeskänslig

en: Debug
sv: Felsök

en: - Select -
sv: - Välj -

en: No Match
sv: Ingen träff
