MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Exclude
th: ไม่รวม

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
