MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Log
et: Logi

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Search
et: Otsing

en: Synonyms
et: Sünonüümid

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Done
et: Valmis

en: Filter
et: Filtreeri

en: Configuration
et: Seadistus

en: Profile
et: Profiil

en: Debug
et: Siluma

en: - Select -
et: - Vali -
