MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
