MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Log
ta: பதிவு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Search
ta: தேடல்

en: Synonyms
ta: ஒத்தசொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: Done
ta: முடிந்தது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
