MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Search
tr: Ara

en: Synonyms
tr: Eşanlamlılar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Exclude
tr: Çıkar

en: Done
tr: Tamam

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Wildcard
tr: Joker

en: Profile
tr: Profil

en: Accuracy
tr: Hassaslık

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Element
tr: Öğe
