MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Log
be: Журнал

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: Synonyms
be: Сінонімы

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Done
be: Зроблена

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Configuration
be: Налады

en: Profile
be: Профіль

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: - Select -
be: - Выбраць -
