MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Log
fi: Loki

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Synonyms
fi: Synonyymit

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Done
fi: Tehty

en: Filter
fi: Suodatus

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Wildcard
fi: Villikortti

en: Profile
fi: Profiili

en: Debug
fi: Debuggaa

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Element
fi: Elementti
