MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Search
fil: Hanapin

en: Name
fil: Pangalan

en: Filter
fil: Salain

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: - Select -
fil: - Pumili -
