MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Log
gu: નોંધણી

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Synonyms
gu: સમાનાર્થી

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Exclude
gu: બાકાત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર
