MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Log
hr: Dnevnik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: Synonyms
hr: Sinonimi

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Exclude
hr: Isključi

en: Done
hr: Gotovo

en: Filter
hr: Pročisti

en: Configuration
hr: Postavke

en: Profile
hr: Profil

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: - Select -
hr: - Odaberi -
