MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Search
id: Pencarian

en: Synonyms
id: Sinonim

en: Name
id: Nama

en: Exclude
id: Kecualikan

en: Done
id: Selesai

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Profile
id: Profil

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Element
id: Elemen
