MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Log
ja: ログ

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Search
ja: 検索

en: Synonyms
ja: シノニム（同義語）

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Exclude
ja: 除外

en: Done
ja: 完了

en: Filter
ja: フィルター

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Wildcard
ja: ワイルドカード

en: Profile
ja: プロフィール

en: Debug
ja: デバッグ

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Element
ja: 要素

en: No Match
ja: 一致しません

en: Add Profile
ja: プロファイルを追加する
