MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: Synonyms
ka: სინონიმები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Done
ka: დასრულება

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Profile
ka: პროფილი
