MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Done
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Element
kn: ಘಟಕ

en: Add Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲನ್ನು ಸೇರಿಸು
