MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
