MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Search
nl: Zoeken

en: Synonyms
nl: Synoniemen

en: Name
nl: Naam

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Done
nl: Gereed

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Wildcard
nl: Joker

en: Profile
nl: Profiel

en: Case Sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Accuracy
nl: Nauwkeurigheid

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: No Match
nl: Komt niet overeen
