MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Search
pt: Pesquisar

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Exclude
pt: Excluir

en: Done
pt: Operação concluída

en: Filter
pt: Filtro

en: Configuration
pt: Configuração

en: Wildcard
pt: Carácter universal

en: Profile
pt: Perfil

en: Debug
pt: Depuração

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Element
pt: Elemento
