MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Synonyms
sq: Sinonime

en: Name
sq: Emri

en: Filter
sq: Filtri

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Profile
sq: Profili
