MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Exclude
sr: Изостави

en: Filter
sr: Филтрирај
