MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Search
ta: தேடல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Profile
ta: விபரக்கோவை
