MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Log
ur: لاگ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Filter
ur: فلٹر

en: Profile
ur: پروفائیل
