MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Log
vi: Bản ghi

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Synonyms
vi: Từ đồng nghĩa

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Done
vi: Xong

en: Filter
vi: Lọc

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Wildcard
vi: Ký tự đại diện

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Case Sensitive
vi: Phân biệt chữ hoa/thường

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Element
vi: Phần tử
