Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Up
ar: اعلى

en: Down
ar: أسفل

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: About
ar: حول

en: Direction
ar: الاتجاه
