Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Up
az: Yuxarı

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: About
az: Haqqında

en: Direction
az: İstiqamət
