Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Up
da: Op

en: Down
da: Ned

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: About
da: Om

en: Direction
da: Retning
