Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Up
de: Nach oben

en: Down
de: Nach unten

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: About
de: Über

en: Direction
de: Richtung
