Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Up
es: Arriba

en: Down
es: Abajo

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: About
es: Acerca de

en: Direction
es: Dirección
