Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Up
et: Üles

en: Down
et: Alla

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: About
et: Programmist

en: Direction
et: Suund
