Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Up
fi: Ylös

en: Down
fi: Alas

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: About
fi: Tietoja

en: Direction
fi: Suunta
