Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Up
gl: Arriba

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: About
gl: Información

en: Direction
gl: Dirección
