Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Up
he: עולה

en: Down
he: יורד

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: About
he: אודות

en: Direction
he: כיוון
